Убийство в дома на свещеника
Агата Кристи – ексцентрична, непредсказуема и вечно интригуваща. Също като нея героите й са находчиви, оригинални и популярни по цял свят, а романите й – вечно живи.
Днес Агата Кристи е най-известната авторка на криминални романи в света. Нейните осемдесет романа са преведени на над четирийсет езика и са продадени в над два милиарда екземпляра. Емблематичните й герои Еркюл Поаро и госпожица Марпъл й спечелват титлата „Първата дама на криминалния жанр”.
Инспектор Слак е безпомощен… Ще се намеси ли решително госпожица Марпъл?
Спокойствието в заспалото селце Сейнт Мери Мийд е разтърсено от убийството на полковник Протеро. Жертвата не е сред любимците на населението, затова и заподозрените са мнозина. Възможно ли е невярната му съпруга да е убиецът? А нейният любовник? Дори дъщерята на полковника има мотив.
За пръв път госпожица Марпъл демонстрира брилятните си способности, с които разкрива и наказва дори и най-подлия престъпник.
Kниги от същия жанр
-
Пътник без билетпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Тамзинпечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Наръчникпечатна:
1.50 EUR
2.95 лв. -
Вината на ябълкатапечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Рецепта за камбанапечатна:
5.62 EUR
11.00 лв. -
Секундипечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Кралицата на Развратапечатна:
1.02 EUR
2.00 лв. -
Закуска в Тифанипечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
6: Пърси Джаксън и Бокалът на боговетее-книга:
5.61 EUR
10.99 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.