Скарпета
“Забравете имитациите. Кралицата е Корнуел!”
Мирър
Кей Скарпета зарязва работата си като съдебен патолог в Южна Каролина и заминава за Ню Йорк, където й възлагат да прегледа ранен пациент настанен в психиатричното отделение на болница „Белвю”.
След известно време пациентът, обезопасен с белезници и букаи на краката, започва да приказва и историята, която й разказва, се оказва най-странната, която е чувала.
Твърди, че раните е получил при убийство... което не е извършил. Дали Бейн е психически неуравновесен тип, фиксиран върху Скарпета? Или параноичният му разказ е истина и той е човекът, когото истинският убиец шпионира и преследва?
Единственото, което Скарпета знае със сигурност, е, че жената е измъчвана преди да бъде убита.
И вероятно ще има още насилствена смърт...
Двадесет години след като създава своята героиня Кей Скарпета, Патриша Корнуел е написала своя най-необикновен роман. Завладяващата и изпълнена с обрати история недвусмислено доказва, че по-добра от Корнуел няма.
Таймс
Kниги от същия жанр
-
Какво знае нощтапечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Пет истории за любовтапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Пегас се смее на гласпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Ветровете на Нептунпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Орхидеената къщапечатна:
8.17 EUR
15.99 лв. -
Децата на семейство Роузпечатна:
6.39 EUR
12.50 лв. -
222 Любовни лекарски историипечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Любов сред пилцитепечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
#НаЖивоОтСофияе-книга:
3.57 EUR
7.00 лв.печатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.