Светата кръв и свещеният граал
Още от поредицата Загадки
-
-
-
-
-
-
-
Драконът и българската древностпечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Окултните тайни на Третия райхпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Швеция: От наченките до наши днипечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
В Светлината на Масонствотопечатна:
20.42 EUR
39.95 лв. -
100 неща, които трябва да знаем за географията на България: Haceлeниe, ceлищa, cтопaнcтво. Книга 8печатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
История на Антропологиятапечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Речник на имената и статута на населените места в България 1878-2004печатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Свободната модерностпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Всекидневният живот в Тракия I - IV векпечатна:
12.77 EUR
24.99 лв.
Най-разтърсващата тайна за последните 2 хилядолетия.
Шокиращият световен бестселър, преработен и осъвременен с експлозивни нови разкрития.
Първото издание на СВЕТАТА КРЪВ И СВЕЩЕНИЯТ ГРААЛ преди 20 години разтърси из основи света и предизвика бурни реакции, чието ехо все още отеква отеква в Западния свят. Заключенията, до които достигат авторите, и новия материал в настоящото преработено и осъвременено издание, са убедителни и за мнозина ще бъдат шокиращи, дори опасни. Каквито и да са възгледите ви обаче, няма да можете да оставите тази книга.
В края на XIX век свещеникът Беранже Сониер от затънтеното селце Рен льо Шато, в подножието на Пиренеите, открива нещо, което му донася баснословно богатство. Историята започва с едно заровено съкровище и прераства в безпрецедентно историческо разследване – едно съвременно търсене на Граала, което отвежда назад във времето през шифровани ръкописи, тайни общества, енигматичния Орден на рицарите тамплиери, катарите от XII и XIII век и една загадъчна кралска династия, изчезнала от историческата сцена преди повече от 1300 години.
В сърцевината на загадката от Рен льо Шато лежи не материално богатство, а тайна с невероятни мащаби, белязала историята на Западния свят. Загадка, която хвърля изумителна нова светлина върху Ренесанса и кръстоносните походи и отеква в съвремието. Загадка, която разбулва не друго, а самите корени на християнството и личността на Исус.
„Добре документирани, проучени и често зловещи факти”.
Оксфорд Таймс
„Една от най-полемичните книги на 20. век“
Ю Пи Ай
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.