Приказки по картинките на Герда
Герда беше болна. Много болна. Лежеше в леглото, четеше, пишеше писма на своите приятелки и рисуваше. Най-вече рисуваше. Тя имаше много блокчета за рисуване и когато си отиде от този свят, тя ни ги остави пълни с картинки, които сега ние предаваме по-нататък - на малките и на по-големите деца, за които Герда с любов ги е създавала.
Предаваме и още нещо - приказките. Защото Герда изживяваше първо приказките, след това ги пресъздаваше в рисунките си. И това беше нейното съкровено желание - да даде на своите любими герои един истински приказен живот.
А сега, както става винаги в приказките, Герда ни гледа отгоре сред звездите и се радва. Радва се както на нас самите, така и на своите земни създания, които продължават да живеят в тази малка илюстрована книжка.
Kниги от същия жанр
-
Децата на кактусапечатна:
8.50 лв.
4.34 EUR -
Какво става с мен? - книга за всяко момичепечатна:
3.99 лв.
2.04 EUR -
Грозното патенце - панорамна книгапечатна:
5.90 лв.
3.01 EUR -
Кати в Парижпечатна:
5.90 лв.
3.01 EUR -
Древни оръжияпечатна:
7.99 лв.
4.08 EUR -
Умни ръчички: Лабиринтипечатна:
1.99 лв.
1.01 EUR -
Приказки от цял святпечатна:
32.00 лв.
16.36 EUR -
Бодли в гумитепечатна:
2.99 лв.
1.52 EUR -
Ребекапечатна:
3.70 лв.
1.89 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.