Пленница на смъртта, кн.1
СЕГА СМЪРТТА Я ИСКА ОБРАТНО
МРАЧНА, ФАНТАСТИЧНА ИСТОРИЯ ЗА ТОЗИ... И ЗА ПОДЗЕМНИЯ СВЯТ
Пиърс се опитва да се върне към познатия й живот отпреди инцидента, но й е много трудно и се чувства едновременно част от този свят и отделена от него. Все пак тя никога не е сама, защото някой постоянно я наблюдава. Невъзможно е да избягаш от царството на мъртвите, когато някой там те иска обратно.
Сега тя се премества в друг град. Може би ще успее да започне на чисто в новото си училище. Може би ще престане да се страхува толкова много.
Но не може. Защото дори тук той я открива. Отчаяно иска да я върне обратно. Пиърс знае, че той не е ангел-хранител и тъмният му свят не е раят, но тя не може да остане настрана. Особено след като той се появява винаги когато най-малко го очакваш, но винаги когато Пиърс има най-голяма нужда от него.
Ако тя си позволи да продължи нататък, може да се озове обратно на мястото, от което се бои най-много – в подземния свят.
Kниги от същия жанр
-
Невидимият пазителе-книга:
5.11 EUR
10.00 лв.печатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Братството на черния кинжал: Преродена любов (книга десета)е-книга:
6.39 EUR
12.50 лв.печатна:
9.15 EUR
17.90 лв. -
Дума Кипечатна:
12.78 EUR
25.00 лв. -
Да се обичаме с отворени очипечатна:
6.10 EUR
11.95 лв. -
Кървави книги, том 3печатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Къде бяхте, когато падна мрак?печатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Ченгетатапечатна:
4.08 EUR
7.99 лв. -
Колекционер на децапечатна:
8.69 EUR
17.00 лв. -
Корените на мъдросттапечатна:
3.06 EUR
6.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.