Надалеч и нависоко, част 4
Да гледате света отвисоко отдавна не e привилегия, а лесно осъществимо преживяване. Но да се потегли нависоко, често изисква и мъничко кураж. Продължението на главата „Надалеч и нависоко” предлага разнообразни идеи - от ексремните „хели-ски” за смелчаци в Алпите до по-традиционното, но също страхотно, изкачване с асансьора на Айфеловата кула.
Много са посоките в главата „На колела”. Какво ще изберете: Магистралата през ледените полета в канадската тундра или Околовръстния път на Исландия? Дори да сте добър шофьор, не забравяйте, че пътищата по френската Ривиера са невероятно красиви, но и много трудни. Ако искате необичаен маршрут, заложете на прехода от Лисабон до Порто. Смело напред, но карайте внимателно!
Вълнуващо е да се върнете по пътя на мислители, завоеватели и поети. Ще разберете по-добре Толстой, обикаляйки „неговите” места из някогашна Москва. Ще осъзнаете могъществото на Александър Велики, като изминете славния му маршрут из днешна Турция. „По техните стъпки” неслучайно е избрана да бъде финална глава. Нали най-добрият начин да предскажем бъдещето е да научим повече за миналото.
Kниги от същия жанр
-
Хасково - регионална административна сгъваема картапечатна:
1.99 EUR
3.90 лв. -
100-те най-забележителни музея в светапечатна:
18.66 EUR
36.50 лв. -
Мадридпечатна:
10.17 EUR
19.90 лв. -
Световна енциклопедия на пътешественикапечатна:
15.33 EUR
29.99 лв. -
Пътна карта: Франция 1:1000 000печатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Polandпечатна:
17.33 EUR
33.90 лв. -
Les Monasteres en Bulgarieпечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Пътеводител Странджапечатна:
12.27 EUR
24.00 лв. -
Western Balkansпечатна:
25.00 EUR
48.90 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.