Мъжът на най-добрата ми приятелка
Всяка история си има три версии - твоята, на другите и ... истинската.
Те са готини, те са са суперсекси – едно интелигентно трио модерни жени, всяка убедена в своята истина.
Джоджо Харви е напориста литературна агентка с ум като бръснач, която спи с шефа си (естествено женен) и като на шега сключва сделката на века в книжния бранш.
Лили Райт е една от звездните авторки на Джоджо. Потискана от лошата си карма, задето е откраднала любовта на най-добрата си приятелка, тя е на крачка да съсипе целия си живот.
Джема Хоган, въпросната най-добра приятелка, водена от желанието си за мъст, в крайна сметка открива, че мъжът на живота й всъщност е бил на съседната пряка.
Животът е кръговрат, в който каквото повикало, такова се обадило.
Любовта и успехът идват под много форми.
Отмъщението също.
Всичко това поднесено с елегантния стил на Мариан Кийс, който познавате от “Суши за начинаещи” и “Бар “Последен шанс”.
Но най-лошото е, че този роман свършва.
Kниги от същия жанр
-
Шутът на кралицатапечатна:
10.17 EUR
19.90 лв. -
Добре дошли в Парижпечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Жадни сърцапечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Чуждо тялопечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Криминални загадки 3печатна:
2.04 EUR
4.00 лв. -
Пепел от розипечатна:
7.66 EUR
14.99 лв. -
Блясъци на остроумиетопечатна:
11.24 EUR
22.00 лв. -
Имениетопечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Сияниепечатна:
9.97 EUR
19.50 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.