Московска афера
Габриел Алон трябва да прекъсне медения си месец, защото от Мосад го изпращат във Ватикана да приеме съобщение от руски разследващ журналист. Руснакът твърди, че иска да предупреди за сериозна заплаха за сигурността на Израел и Запада. Минути преди да се срещне с Алон, журналистът е убит въпреки строгите мерки за сигурност.
При създалите се обстоятелства се налага Габриел да замине под прикритие за Москва. Там той разбира, че руският олигарх Иван Харков подготвя сделка за доставка на много опасни оръжия на Ал Кайда.
За да предотвратят грозящата опасност, Мосад и западните служби за сигурност трябва да проникнат в обкръжението на Харков. Такава възможност възниква, когато се разбира, че съпругата на олигарха колекционира платната на известна импресионистка. Но Иван става много подозрителен и операцията е на път да се провали.
Kниги от същия жанр
-
Падането на Рийчпечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
КАТ-София - кръстопът на времетопечатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Окото на светецапечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Български розие-книга:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Български хроники - том Iпечатна:
7.66 EUR
14.99 лв. -
Истинският живот на Себастиан Найтпечатна:
5.06 EUR
9.90 лв. -
Отровапечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Малка книжка за целувкатапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Господарката на езерото, том 1печатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.