Кучешки дни
Още от поредицата Съвременни трилъри
-
-
-
-
-
-
-
Ладията на Харонпечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Не всичко течепечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Новите български демонипечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Желана смъртпечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Да срежеш камъкапечатна:
9.71 EUR
19.00 лв. -
Портокал с часовников механизъмпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Лорд Златенпечатна:
8.68 EUR
16.99 лв. -
Реката на смърттапечатна:
6.62 EUR
12.95 лв. -
Живея другадепечатна:
4.60 EUR
9.00 лв.
На полицейски инспектор Петра Деликадо и помощник-инспектор Фермин Гарсон, познати на българския читател от „Хартиени мъртъвци“, е възложен наглед банален случай – след нанесен побой е намерен в тежко състояние някакъв – по всички признаци – маргинален тип. Оказва се, че единственото същество, което го познава, е помияр, чието родословно дърво, както се подразбира, също като това на пострадалия, меко казано не се отличава с изключителност. Мъжът умира, без да дойде в съзнание. Двойката детективи предприема разследване, в което единствената диря е кучешката, но тя ще остави трайна следа и върху личния живот на двамата професионалисти.
Този черен криминален роман, майсторски извезан от Хименес Бартлет, ще достави удоволствие не само на любителите на кучета.
Kниги от същия жанр
Информация
Информация за книгата:
За автора
Алисия Хименес Бартлет
Биография:
Алисия Хименес Бартлет (1951) е родена в Алманса и от 1975 година живее в Барселона. Носителка на наградата „Лумен“ (1997) за най-добра испанска писателка. През деветдесетте години създава образа на инспектор Петра Деликадо, главен герой на поредица романи, които я утвърждават като една от най-популярните и обичани криминални авторки в Испания. През 1999 г. е заснет тринайсетсериен телевизионен филм, посветен на приключенията на Петра Деликадо.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.