Крион, книга 11: Повдигане на завесата
Още от поредицата Послания от космоса
-
-
-
-
-
-
-
Усещане за богае-книга:
1.22 EUR
2.40 лв.печатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Друнвало: Четириизмерната промянапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
В името на богпечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Пътят на работника на светлинатапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Времето на Бога: Съзнание и живот - първа частпечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Как да чувате вашите ангелипечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Преживявания на акашапечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Тайните на отвъднотопечатна:
4.59 EUR
8.99 лв. -
Едгар Кейси: Как сами да проектираме бъдещетопечатна:
6.62 EUR
12.95 лв.
Крион е нежна ангелска енергия, кято Лий Каръл приема чрез ченълинг в продължение на повече от две десетилетия. През това бреме изпълнената с ллюбов информация от това партньорство промени живота на много хора и обясни голяма част от процесите на нашата променяща се епоха.
Подобно на всички останали книги на Крион и тази включва любими ченълинги на живо, проведени на различни места по Земята в течение на две години. За разлика от останалите книги, посланията тук са в контекста на нарастващия страх за нещата, които могат да се случат на нашата земя заради разпалването на нови войни, активирането на терористите по света и новините, които ни заливат с информация за бедствия и заплахи, обръщайки слабо внимание на доброто по света.
Крион се спира на всичко това и ни дава надежда за бъдещето. В тези послания много пъти ще стане дума за евреите и за Израел и Палестина, тъй като наближаваме края на една епоха. Включени са три ченълинга, проведени в Израел, плюс информацията, представена при двете последни посещения в ООН.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.