Коледна песен
Ебенизър Скрудж е стар скъперник, който не обича никого. Но в навечерието на една Коледа го посещава призракът на покойния му съдружник Марли, заедно с три привидения, които го отвеждат на чудни пътешествия в миналото, настоящето и бъдещето. След тази нощ Скрудж разбира, че не парите, а обичта е най – скъпото нещо на този свят.
Kниги от същия жанр
-
Франкипечатна:
2.04 EUR
3.99 лв. -
Жаба Жабуранапечатна:
1.07 EUR
2.10 лв. -
Тоби. Очите на Елишапечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Цялата истина в менпечатна:
6.59 EUR
12.90 лв. -
Бързите автомобилипечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Птици, животни и роднинипечатна:
3.32 EUR
6.50 лв. -
Мечетопечатна:
2.30 EUR
4.50 лв. -
Похитителят на мълнии, книга 1печатна:
6.59 EUR
12.90 лв. -
Приказки - Братя Гримпечатна:
4.03 EUR
7.90 лв.
Информация
Информация за книгата:
За автора
Чарлс Дикенс
1812
Биография:
През 2012 г. човечеството чества 200 години от рождението на Чарлс Дикенс (1812–1870), един от най-значимите английски прозаици на всички времена и със сигурност най-големият писател на викторианската епоха. Славата си той печели още приживе, което е рядка съдба за повечето писатели, а много от произведенията и героите му са емблематични и дори се превръщат в нарицателни имена за редица характери и явления.
Сред най-известните му произведения са „Оливър Туист“, „Дейвид Копърфилд“, „Големите надежди“, „Студеният дом“, „Коледна песен“.
Романите и разказите на Дикенс са толкова популярни, че от създаването си до днес те постоянно се преиздават, филмират и продължават да водят едва ли не самостоятелен живот.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.