Какво идва след парите
Имат ли шарените хартийки магичаска мощ? Откога и докога хората ще бъдат зависими от признатото средство за разплащане? А може би предстои преминаване към единна универсална валута на ООН... Как ще се трансформира нашето общество и дали то вече не е започнало този процес?
Увлекателните есета на едни от най-авторитетните съвременни анализатори – автори на над 40 книги, ни запознават с конкретни примери за живот без парите, с които сме привикнали. Предложените алтернативни идеи действат от САЩ до Китай, от Швейцария до Индия.
Традиционните дарове при запознанства или преди преговори са правели хората щастливи още през матриархата и се проявяват днес в дипломатическия протокол или бартерната търговия. Алтернативните разплащателни средства в Балтимор, Ню Йорк... дори в социалната мрежа evolvek.net дават знания, които ще ни позволят да заживеем в новия свят.
Kниги от същия жанр
-
Ева Перонпечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR -
Приказка за Стоединпечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR -
Закон за административните нарушения и наказанияпечатна:
2.99 лв.
1.52 EUR -
Швейцарският моделпечатна:
20.00 лв.
10.22 EUR -
Същественото е невидимопечатна:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Гена Димитрова от А до Япечатна:
47.00 лв.
24.03 EUR -
Исак Нютон и научната революцияпечатна:
9.50 лв.
4.85 EUR -
Блокче за оцветяване: Бебета животнипечатна:
3.99 лв.
2.04 EUR -
България и княз Бисмарк - създателят на модерна Германияпечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.