Дуел
Първият роман на Тили Багшоу, “Всичко си има цена”, бе аплодиран от критици и читатели. В новия си роман Тили Багшоу ни повежда из най-интересните столици на конните състезания в света.
Седемнадесетгодишната дъщеря на милионер коневъд от Нюмаркет, Мили Гроувс, гледа с мъка как противният й по-възрастен брат става жокей и започва кариера, която би трябвало да е нейна. Забранено й е да язди заради злополука в детството, а и заради майка си, която смята, че ездата не е за дами. Но Мили е решена да осъществи мечтите си. Тогава Боби Камерън, каубой от старата школа, се появява в живота й и всичко се променя.
Озовала се в свят на безскрупулни собственици на коне, милиардери от медиите и амбициозни жокеи, Мили трябва да разбере дали притежава нужното да стане победител - на пистата, в спалнята и най-вече в любовта.
Kниги от същия жанр
-
Не си отивай, мой животпечатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Яж, моли се и обичайпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Самоучител за преднамерено убийство на скукатае-книга:
3.06 EUR
6.00 лв. -
Сянкапечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Часът на кучетопечатна:
1.78 EUR
3.50 лв. -
Криптата на флорентинецапечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Ръката на съдбатапечатна:
5.08 EUR
9.95 лв. -
Превъплъщенията на вълка-пазителпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Хипнотизаторътпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.