Дракула
Продължение на класическия роман на Брам Стокър
Най-накрая прилив на свежа кръв към безбройните митове за Дракула!
ТОЙ СЕ ЗАВРЪЩА...
„Дракула” на Брам Стокър е моделът, по който са написани всички съвременни романи на ужасите. Той вдъхновява нестихващото очарование на целия свят от вампирската тематика. Макар мнозина да са се пробвали да пресъздадат това класическо произведение, само филмът с Бела Лугоши от 1931 година получава одобрението на семейството на автора. Досега.
“Дракула – Немъртвият” е смразяващо продължение, създадено пo личните записки на Брам Стокър, в които той описва профилите на героите си. Книгата е написана с благословията и съдействието на семейство Стокър. Сюжетът е пренесен двайсет и пет години, след като Дракула е прободен в сърцето след битка в Трансилвания и се превръща в прах.
Всички герои, които преди четвърт век побеждават Дракула, са подложени на зловещо преследване. Дали Дракула не е оцелял и не търси отмъщение? Или пък друг злодей се е развихрил и целта му е да унищожи всички, които имат някаква връзка с прочутия трансилвански вампир?
„Дракула – Немъртвият” е написан след задълбочено проучване. Героите са пълнокръвни и създадени с много любов към жанра. Продължението на класическия роман на Брам Стокър е преклонение пред приноса му към световната литература.
Kниги от същия жанр
-
Лична охранапечатна:
5.61 EUR
10.99 лв. -
Бедствие на високи токчетапечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Factotumпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Лирика. Избрани стихотворения, песни и романсипечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Тристан и Изолдапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Великолепнопечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Братовчедката Бетапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Воините на Посейдонпечатна:
5.10 EUR
9.99 лв. -
Прованс завинагие-книга:
7.15 EUR
14.00 лв.печатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.