Дракон в полунощ
В реалния свят на една красива актриса нахлува ураганът на противоборството между доброто и злото, между днешния й живот и спомените от преражданията. Избрана от висшите сили да бъде тяхно оръжие срещу злото, в нея се бори чувството за дълг пред хората и жаждата й за малко лично щастие. Елементи от реалния ни земен живот се преплитат с фентъзито за добрия дракон, който живее в актрисата и рептилоида, въплътен в гост-режисьора от далечна Ирландия.
В сюжета на тази извечна борба се преплитат съдбите на колегите и приятелите на актрисата, любов и груб атавистичен секс, елементарни недостатъци на съвременния човешки род и възвисеност на духа. Безоблачното детство на едно упорито момиче се кръстосва с грубата реалност на съвременния свят – фалша и измамата, опити за убийства, сексуални оргии и мистично обладаване.
Сред героите са известни на всички персонажи от редица древни и съвременни митове – ангели и духове, зли кучета и магьосници, Елена Блаватска и граф Сен Жермен, посветени и учители. Не липсват и атрибути като древни ръкописи, пентаграми и вълшебни пръстени, а също и символите на днешния ден – GSM-и и лаптопи, Гугъл, Скайп и е-поща. Всичко това е умело преплетено в нейната странна, но реална човешка любов с един мъж, когото в себе си тя нарича „моят дракон”.
Kниги от същия жанр
-
Забавните остроумни... притчипечатна:
1.02 EUR
2.00 лв. -
Болестите и сексът на държавниците през погледа на един лекарпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Поезията на Христо Ботевпечатна:
25.56 EUR
50.00 лв. -
Тихоспиркае-книга:
11.24 EUR
22.00 лв. -
Лудата Дориспечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Императивът на Борнпечатна:
9.19 EUR
17.99 лв. -
Будистки плажпечатна:
3.47 EUR
6.80 лв. -
Съвършенствопечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Съдби, по-лоши от смърттапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.