Делфинът
В пътешествието, наречено живот, съдбата се решава от волята на сърцето – защото за да постигнем целите си, ние трябва не само да действаме, но и да мечтаем, не само да градим планове, но и да имаме вяра.
“Делфинът” е една история за кураж и борба със собствените страхове и надхвърляне на собствените граници, за надеждата, която разбулва магията на света. Тя ни припомня, че животът е повече от видимото за очите, че в него има неща, които можем да открием само ако се ръководим от дълбоките си пориви.
Преследвай мечтите си, вслушай се във вътрешния си глас и остави Даниел Делфин да те отведе на най-вълшебното пътешествие – търсенето как да сбъднеш съдбата си.
Серхио Бамбарен (1960) е роден в Перу, но завършва образованието си в САЩ, където работи като инженер-химик и експерт по маркетинг, преди да се посвети на писането. Автор е на 12 книги, до една превърнали се в бестселъри. Първата, “Делфинът” (1994), издава на собствени разноски. Успехът е незабавен и зашеметяващ – преводи на 27 езика, 11 милиона продадени бройки. Критиците сравняват творбата с “Джонатан Ливингстън Чайката” от Ричард Бах и “Малкият принц” от Сент-Егзюпери.
Kниги от същия жанр
-
Корпус деликти. Един процеспечатна:
5.06 EUR
9.90 лв. -
Майка Нощпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Един смахнат святпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Когато вече ме нямашее-книга:
3.56 EUR
6.98 лв.печатна:
5.10 EUR
9.98 лв. -
Жената в червенопечатна:
6.64 EUR
13.00 лв. -
Най-добре да си остане тайна - том 3 Хрониките на Клифтънпечатна:
7.66 EUR
14.99 лв. -
Намисли си едно желаниепечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
В главата на италианцитепечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Брентфордският триъгълникпечатна:
3.52 EUR
6.90 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.