Дама, поп, асо, шпионин
Още от поредицата Съвременни трилъри
-
-
-
-
-
-
-
Закрилникътпечатна:
10.99 лв.
5.61 EUR -
Лазурнапечатна:
16.90 лв.
8.64 EUR -
Балът на граф Д`Оржелпечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR -
Заговорът Казановапечатна:
3.00 лв.
1.53 EUR -
Ти можешпечатна:
4.99 лв.
2.55 EUR -
Булотопечатна:
11.90 лв.
6.08 EUR -
Нашата лична войнапечатна:
11.95 лв.
6.10 EUR -
Уважаеми господин М.е-книга:
11.00 лв.
5.62 EURпечатна:
17.00 лв.
8.69 EUR -
Сахарапечатна:
16.00 лв.
8.18 EUR
Студената война може да е мъртва, но не и в романите на Льо Каре, където темата все още изкушава читателския интерес. „Дама, поп, асо, шпионин“ – първият роман от знаменитата трилогия „Карла“, оглавила още с появата си списъка на бестселърите на в. „Ню Йорк Таймс“ – отдавна е станал класика в жанра и днес се смята за един от шедьоврите на шпионския трилър. Джордж Смайли, доскоро дясна ръка на бившия шеф на службите, е принуден да се оттегли, но не след дълго му е възложена важна мисия – да открие съветската къртица, проникнала в „Цирка“, най-висшия ешелон на британските разузнавателни служби. Като разчита само на своя опит и ум, както и на малка, доверена свита от свои хора, Смайли залага капан, за да залови предателя.
Kниги от същия жанр
Информация
Информация за книгата:
За автора
Джон льо Каре
Биография:
Джон льо Каре (р. 1931 г.) е литературният псевдоним на Дейвид Корнуел – едно от най-големите имена в света на шпионския трилър. Романите му се отличават с високата си литературна стойност и в тях авторът разглежда основни морални ценности през призмата на патриотизма, шпионажа, целта, оправдаваща средствата. Льо Каре се прочува като върхов майстор на елегантния стил, умело заплетената фабула и остроумния диалог.
Той познава отвътре света на шпионажа и достойно продължава вековната традиция, поставена още от Кристофър Марлоу и доразвита в наши дни от Греъм Грийн, Съмърсет Моъм и Джон Диксън Кар.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.