Владенията на страха
Още от поредицата Езотерика
-
-
-
-
-
-
-
Магическото домакинствопечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Магически аромати, масла и отварипечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Вселената в менпечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Окултизъм, мистицизъм и учението на Дъновпечатна:
4.57 EUR
8.95 лв. -
Заклинания за любовпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Изчезналото евангелиепечатна:
8.12 EUR
15.90 лв. -
Аватаритее-книга:
2.04 EUR
4.00 лв.печатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Вечен български съновникпечатна:
3.37 EUR
6.60 лв. -
Дзен - Златни правилапечатна:
2.04 EUR
4.00 лв.
„Винаги имаме избор – казва Пема Чодрьон, – можем да позволим на трудностите, които срещаме по пътя си, да вкоравят сърцето ни, да ни направят вечно недоволни и уплашени. Или да смекчат сърцето ни, да ни превърнат в по-добри и състрадателни хора.“
Позовавайки се на древната будистка мъдрост, Пема Чодрьон ни учи как да посрещаме изпитанията, как да се изправяме лице в лице със страховете си и да не им позволяваме да управляват живота ни. За да се справяме с несигурността и непредвидимите събития от ежедневието, се изисква истински кураж и дух на воин. Ето защо имаме нужда от състрадателно отношение не само към грешките и слабостите у другите, но и към нас самите.
Само с безусловно приемане на нашата същност и с неспирен стремеж към израстване и просветление можем да избегнем машинациите на егото. Да уловим настоящия момент и да постигнем хармония между външната и вътрешната ни реалност.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.