Великолепният век. Хюрем
Началото на XVI век. Един кораб, чиито платна са издути от суровия вятър на Черно море, докарва в Истанбул дар, изпратен от кримския хан за султан Сюлейман. Подаръкът е младо момиче, отвлечено от руските степи. Красивата наложница Александра Анастасия Лисовска с месеци очаква деня, в който ще се яви пред султана. Малкото ? сърце е изпълнено с огромна мъка и страхове. Но вече има и големи надежди. Сериозни мечти. Безпомощна през самотните си нощи тя крои планове за бъдещето. Ще омагьоса султан Сюлейман.
Често пъти си мисли колко би било хубаво реалността да е лесна, както мечтите. Да живееш в османския дворец има висока цена. За Хюрем е почти невъзможно да сподели престола и короната на Сюлейман. Съществува днешният ден, а утрешният не е ясен.
Но хубавата Хюрем вече е взела своето решение. Децата ? не бива да страдат като нея, родените от нейната плът и кръв не бива да попадат в капаните на ужаса, в които тя е попадала. Александра е решена да върви по пътя, предначертан ? от съдбата. От него няма връщане назад. Ще го следва, дори и накрая да я чака смърт или убийство. Ако трябва сама ще пренапише съдбата, която да я издигне от харема до върховете на Османската империя, и ако трябва в името на това да остави кървава следа в историята, ще го стори.
Kниги от същия жанр
-
Коткатапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Мой до полунощпечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Любовта не се купувапечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Полунощ, книга 2печатна:
8.69 EUR
17.00 лв. -
В търсене на Клингсорпечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
В лабиринтае-книга:
6.13 EUR
12.00 лв.печатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Господарката на чифлика, книга 2: Господаркатапечатна:
6.10 EUR
11.95 лв. -
Доброжелателнитее-книга:
6.39 EUR
12.50 лв.печатна:
11.24 EUR
22.00 лв. -
Изгубени вещие-книга:
5.11 EUR
10.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.