Богатите не целуват по-добре
Cлeд мeсeци рoбски труд в aдвoкaтскa кaнтoрa, Фрeди Уиджън вeчe мoжe дa брoи днитe дo мoмeнтa, в кoйтo щe oткупи свoбoдaтa си. Влoжил и пoслeднoтo пeни, Фрeди oчaквa дeсeтoкрaтнo пo-гoлямa пeчaлбa.
Ho зaгaдкитe нa eдрия кaпитaл сa нeизбрoими и мнoгo скoрo млaдият Уиджън сe сблъсквa с някoи тexни нeoчaквaни прoявлeния.
Kниги от същия жанр
-
Част от прайдае-книга:
4.60 EUR
9.00 лв.печатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Междусънияпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Капризите на сърцетое-книга:
5.62 EUR
11.00 лв.печатна:
7.10 EUR
13.90 лв. -
Код 93е-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Малки боговепечатна:
4.60 EUR
9.00 лв. -
Разум и чувствае-книга:
3.57 EUR
7.00 лв.печатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Черният орденпечатна:
8.17 EUR
15.99 лв. -
Северна одисеяпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Окото на света. Книга 1печатна:
10.22 EUR
19.99 лв.
Информация
Информация за книгата:
За автора
П. Г. Удхаус
Биография:
Сър Пелъм Гренвил Удхаус (1881-1975) тъче своето писателско платно на фона на идилична предвоенна Англия (има се предвид Първата световна война) във висшето британско общество. Днес той е известен преди всичко с романите и разказите си за Джийвс, Търтеите, господин Мълинър и замъка Бландингс, но Удхаус се е изявявал активно и плодотворно като драматург (15 пиеси) и сценарист на музикални комедии (250 песни за 30 мюзикъла). Работил е с музиканти от ранга на Коул Портър и Гършуин. И все пак той остава в съзнанието ни като любим хуморист, обожаван от писатели като Ивлин Уо, Ръдиард Киплинг, Дъглас Адамс, Салман Рушди и Тери Пратчет. Книгите на Удхаус се препоръчват от психиатри като терапевтично средство за изваждане от депресия, но няма нужда да сме психически зле, за да им се радваме.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.