Ако вибраторите имаха клепачи
Съблазнително оскърбителна!
Любовта може и да е сляпа, но бракът определено отваря очите!
Защо мъжете харесват интелигентни жени? Защото противоположностите се привличат. Така си мисли Шели Грийн, когато се запознават с Кит Кинкейд. Отгледана от самотна майка, Шели е убедена, че ако вибраторите умеят да убиват паяците в банята, да палят барбекюто, да целуват клепачите им и да ги лъжат, че не са дебели, то тогава жените въобще няма да имат нужда от мъже.
Мъжете се вълнуват от бира, футбол, блондинки и еротичния канал. Жените са в състояние да се развълнуват от нищо, а после да се омъжат за него.
Срещат се в деня, когато се женят. Компютър е определил Кит и Шели като идеалната двойка... която ще получи доста пари и кола, ако се изтърпят заедно в продължение на една година. Оттам насетне започват главоболията за Шели: разкритията, че Кит е женен, че е различен, че е всичко друго, но не това!
Съществуват видове, при които мъжкият екземпляр остава верен до смъртта, но това е така, защото след съвкуплението женската го изяжда.
Kниги от същия жанр
-
Студентът по хармонияпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв. -
Мистерията Мишапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Смъртта на Бъни Мънропечатна:
6.59 EUR
12.90 лв. -
Какво мъжете знаят за жените?печатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Лабиринт за романтични минотаврие-книга:
2.04 EUR
4.00 лв.печатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Московска сага, книга 1: Поколение на зиматапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Смяна на оптикатае-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Любов под гибелна звездапечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Сбoгoм, мoя крaсaвицeпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.