DiVino Magazine, брой 7
Брой 7 на Divino Magazine отделя дължимото внимание на вината от сортовете с „каберне” в името. И ако каберне совиньон отдавна се е превърнал в институция на българския пазар, то при вината от каберне фран нещата тепърва ще се случват. Може би малцина знаят, че каберне фран и совиньон блан са родителите на международния пътешественик каберне совиньон.
На страниците на Divino Magazine ще намерите и селекция от 27 български вина от двете кабернета, които се предлагат в момента на пазара у нас.
И понеже виненият пазар на България е изключително динамичен, Divino Magazine ви пренася на дунавския бряг, в една от винарните, които през последните десет години силно промениха винения пейзаж в България - „Винарска къща Русе“. Обиколката от страниците на списанието продължава в емблематичната Бургундия и нейните вина. Когато една област има над хилядагодишна история в правенето на вино, има някои неща, които трудно могат да
бъдат обяснени логично, те просто трябва да се приемат. А неповторимото в Бургундия се долавя, както при виното, така и в кулинарните традиции на тази област.
Често пъти, както за професионалистите, така и за любителите е трудно да изберат най-подходящия от многобройните винени панаири по света. Divino Magazine прави кратка обиколка из най-прочутите изложения за вино от Европа до Хонг Конг.
Kниги от същия жанр
-
Терор в името на Богапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Строително разрешение или една жена на 52печатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Главата на Гогол. Игрите на гения, или животът на Леонардопечатна:
4.59 EUR
8.99 лв. -
Предприемачество и мениджмънт, част 2печатна:
9.04 EUR
17.70 лв. -
Златният станпечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
3D Киносалонпечатна:
20.40 EUR
39.90 лв. -
Древен Рим - история и културапечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Елегия за Боуипечатна:
8.69 EUR
17.00 лв. -
Чародейки от цял святпечатна:
12.73 EUR
24.90 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.