Създаване и копиране на дискове: CD-ROM, VideoCD и DVD
В тази книга ще намерите всичко необходимо за успешно и лесно създаване и копиране на всякакви компактдискове. Тук са дадени подробни алгоритми както на процесите за запис и копиране, така и за подготовка на съдържанието, което ще бъде записано на компактдиск: различни файлове, снимки, караоке, звук и видео.
Специално внимание е обърнато на въпроса за избор на дискови устройства и съпътстващи платки за запис и възпроизвеждане на звук и видео. Ще узнаете как да гледате видео без проблеми както на компютър, така и на телевизор, да слушате звука през външна стереоуредба и система за обемен звук от типа Dolby Surround. Ще научите сами да правите караоке дискове, за да пеете любимите си песни със звуков съпровод и с подсказване на текста.
С помощта на тази книга лесно ще създавате системни компактдискове за бързо възстановяване на Windows, “вечни” фотоалбуми и видеоархиви на компактдиск, различни музикални дискове само с подбрани песни и дори собствени VideoDVD дискове.
Kниги от същия жанр
-
Очищениепечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Библията в езика ни. Речник на фразеологизмите с библейски произходпечатна:
9.20 EUR
18.00 лв. -
Черният лебедпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Съвети за бизнеса и животапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Черните дупки на българската енергетикапечатна:
9.71 EUR
19.00 лв. -
Кралете чудотворципечатна:
16.36 EUR
32.00 лв. -
Когато Господ ходеше по земятапечатна:
3.57 EUR
7.00 лв. -
Литературна и културна история на Киотопечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Microsoft Windows 2000печатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.