Отвъд безмълвната планета
Творчеството на големите писатели и учени има непреходна стойност и когато за някои техни книги се обяви, че СЕ ИЗДАВАТ ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ, това означава, че вече е запълнена огромна празнина в преводната ни книжнина.
Класическата КОСМИЧЕСКА ТРИЛОГИЯ (Отвъд безмълвната планета, Переландра и Онази грозна сила) е творба за възрастни с определени интелектуални нагласи, склонност към духовни прозрения и забележително въображение.
К. С. Луис, авторът и на прочутите Хроники от Нарния е заел място в световната литература до вечните колоси Жул Верн, Хърбърт Дж. Уелс и Дж. Р. Толкин. В царството на литературната фантастика и философия той е господарят на невероятните приключения отвъд “безмълвната планета” Земя, чиято трагична история е известна на цялата вселена..
Kниги от същия жанр
-
Правото да се разочаровашпечатна:
5.00 лв.
2.55 EUR -
Пътят на променитепечатна:
7.00 лв.
3.57 EUR -
Усет за измама ООДпечатна:
4.95 лв.
2.53 EUR -
Копие, захвърлено с любовпечатна:
14.99 лв.
7.66 EUR -
Първият законпечатна:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Последно видениепечатна:
8.50 лв.
4.34 EUR -
Повярваш ли на това, ще повярваш на всичкопечатна:
6.99 лв.
3.57 EUR -
Отмъщението на джуджетата - Черната бездна, том 2печатна:
12.90 лв.
6.59 EUR -
Градът на амазонкитепечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.