Мръсни правила
Шарлoт Oлтън е елегантна дама от хайлайфа. Но зад заключените врати на лъскавия си апартамент, тя се превръща в Карла. А Карла търгува с информация. И срещу внушително заплащане прикрива престъпните ви следи и с лекота сменя личните ви данни.
Карла е перфекционист, но в миналото допуска една-единствена фатална грешка – разкрива самоличността си пред Саймън Йохансен, бивш снайперист от разузнаването, сега наемен убиец. След дълго отсъствие той нахълтва в живота й и я принуждава да му помогне в самоубийствена мисия. Йохансен има за задача да открие и убие жена, за която няма данни, че изобщо съществува. Карла се опасява, че тази „поръчка“ е изкусен капан. Коя е набелязаната жертва? Кой иска смъртта й? И защо британското разузнаване е по петите им?
Заплетен, остроумен и динамичен, „Мръсни правила“ е модерен шпионски трилър, в който няма „добри“ и „лоши“ и всеки владее до съвършенство двойната игра.
Kниги от същия жанр
-
Най-доброто от Джералд Дарълпечатна:
5.10 EUR
9.98 лв. -
Черната розапечатна:
5.08 EUR
9.95 лв. -
Бунтпечатна:
10.22 EUR
20.00 лв. -
Ветрената мелницапечатна:
12.78 EUR
25.00 лв. -
Свещеният кралпечатна:
4.59 EUR
8.99 лв. -
Корабът на изкуплението - том 1 и 2печатна:
12.78 EUR
25.00 лв. -
Повелителят на конетепечатна:
2.04 EUR
4.00 лв. -
Само за мъжепечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Урагирипечатна:
5.10 EUR
9.99 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.