Лъжи
Възможно ли е напълно да опознаеш някого?
Можеш ли безпрекословно да се довериш?
Как ще реагираш, ако откриеш, че един от най-близките ти хора е убиец?
Кейт Форман се радва на чудесно семейство, прекрасен съпруг и финансова обезпеченост.
Но една нощ съпругът й Пол се прибира пиян и изцапан с кръв. На следващия ден твърди, че е блъснал куче.
Когато една от колежките на Пол е открита мъртва, у Кейт назряват подозрения, които могат да съсипят добре уредения й живот. Да сподели с полицията е най-логичното решение, но би ли могла да предаде бащата на децата си?
Съмненията я тласкат към отчаяно търсене на истината. Лъжите и манипулациите я водят в различни посоки и към различни заподозрени. А най-страшният въпрос, на който Кейт трябва да си отговори, е дали изобщо познава съпруга си.
Али Найт достига до изненадващи психологически прозрения и майсторски разкрива страховете и дилемите на една жена, поставена в екстремна ситуация. Интригуващият и оригинален сюжет се допълва от модерен език и стил. Найт е работила като журналист и редактор в BBC и авторитетните вестници „Гардиън” и „Обзървър”.
Kниги от същия жанр
-
Авитохол и небесният народ. Дългият път на древните българие-книга:
9.71 EUR
19.00 лв. -
Куци ангели (29 разказа + 1 пиеса)печатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Сред дърветатапечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Айсбергът на смърттапечатна:
6.13 EUR
11.99 лв. -
Материал, подходящ за съпругпечатна:
4.85 EUR
9.50 лв. -
Смъртоносна гледкапечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Двойната планетапечатна:
6.13 EUR
12.00 лв. -
Софийската Берлинска стенапечатна:
4.09 EUR
8.00 лв. -
Сърце на вампире-книга:
3.57 EUR
7.00 лв.печатна:
7.15 EUR
13.99 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.