Кулинар
Той боготвори жените, заслепен от тях, жадува да запечати тяхната красота в своите творения. С потресаващите си блюда, кулинар-виртуоз отдава възхищението си към прекрасните дами.
Ето започва тайнството на приготвянето на храната. Отначало майсторът поставя на масата първия продукт, след това добавя малко от друг и накрая (съвсем малко) - от трети. И всичко това се залива с пикантен сос... Кулинарят няма равен в това дело. Процесът напомня вълшебство, феерия, може дори да се възхитите ако... ако само пропъдите завладяващите ви догадки, не се взирате, не душите, не се замисляте. Иначе можете да си загубите разсъдъка от ужас... Уви, всяко изкуство изисква жертви.
Кулинарното изкуство - още повече...
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: не се препоръчва да се чете от деца под 18 години, душевно или психично болни лица, а също и от прекалено впечатлителни и мнителни хора!
Kниги от същия жанр
-
Ангелски данъке-книга:
10.00 лв.
5.11 EUR -
Боговете на винатапечатна:
14.99 лв.
7.66 EUR -
Скитницапечатна:
18.00 лв.
9.20 EUR -
Призоваванетое-книга:
8.50 лв.
4.34 EURпечатна:
7.50 лв.
3.83 EUR -
Стоманеното сърцепечатна:
24.00 лв.
12.27 EUR -
Среднощни приливипечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR -
Капризите на сърцетое-книга:
11.00 лв.
5.62 EURпечатна:
13.90 лв.
7.10 EUR -
Дамата с камелиитепечатна:
5.00 лв.
2.55 EUR -
Присъдата на Борнпечатна:
16.00 лв.
8.18 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.