Колекционер на деца
Плашещо реалистичен психотрилър.
Ане и съпругът й Харалд преживяват най-големия кошмар за всички родители: докато са в отпуск в Тоскана, детето им излиза да си играе и изчезва безследно. След две седмици безплодно търсене те са принудени да се приберат в Германия сами. Десет години по-късно Ане се връща на мястото, където за последен път е видяла Феликс, решена да разбере какво се е случило. Попада в самотна долина, където купува романтична къща от харизматичен немец. Новият й познат я възхищава и много скоро тя започва да му се доверява сляпо. Ане дори не подозира колко е близо до истината.
Сабине Тислер, родена и израснала в Берлин, следва германистика и театрознание. Няколко години е актриса, има участия в телевизията. Пише пиеси, които се поставят с успех, и сценарии за филми, сред които са поредиците „На местопрестъплението“ и „Полицейско повикване 110“.
„Колекционер на деца“ е първият й роман. Книгата се превръща в бестселър в Германия с над 400 000 екземпляра. Правата й за публикуване са продадени в Чехия, Унгария, Италия, Япония, Корея, Нидерландия, Полша, Русия, Словакия и Тайван.
Kниги от същия жанр
-
Шаропечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR -
В Африка сред лъвове и сенки на предцитепечатна:
14.95 лв.
7.64 EUR -
Чупливи нещапечатна:
10.99 лв.
5.61 EUR -
Пумпале-книга:
9.00 лв.
4.60 EUR -
Животът може да е чудое-книга:
7.95 лв.
4.06 EURпечатна:
11.95 лв.
6.10 EUR -
Черните птиципечатна:
17.00 лв.
8.69 EUR -
Сред лилии красивипечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR -
Хладнокръвният Стоунпечатна:
14.00 лв.
7.15 EUR -
Избрани книги: Сянката; Деца на пустошта; Бягство; Лепилата в съвременния святпечатна:
30.00 лв.
15.33 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.