Голямото отвън
Изминали са 200 години от края на Късата война, в която джуджетата удържали наплива на ордата гоблини и опазили своя град-мина Бигхоул. В мирни времена единствената работа на стражата, охраняваща тунелите, се свежда до предълги отегчителни постове.
Боре Рокхард, наследник на един от героите в Късата война, е неспособен да привикне с рутината и сивото ежедневие на Пазител, а мечтае за дръзки приключения и свобода.
Така, след поредната безславна смяна, джуджето решава, че е време да издири двамата си приятели от детство - ловецът и следотърсач Лонди Тимпуршвед и Нуфри Бобашек, ученик на Академията по механика и приложна магия на Бигхоул. Тримата ще се опитат да избягат от мрачните галерии на града-мина, за да търсят свободата си в страховитото и опасно място, познато като Голямото Отвън.
Kниги от същия жанр
-
Синя далияпечатна:
12.95 лв.
6.62 EUR -
Една българска розапечатна:
3.00 лв.
1.53 EUR -
Невиждани академиципечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR -
Календар на мъдросттапечатна:
12.00 лв.
6.13 EUR -
Злокобен островпечатна:
14.00 лв.
7.15 EUR -
Конспирацията срещу свещения Граалпечатна:
9.95 лв.
5.08 EUR -
Преследвана от сенкипечатна:
6.95 лв.
3.55 EUR -
Виж мее-книга:
14.00 лв.
7.15 EUR -
Гласът на цигулката - кн.4е-книга:
9.00 лв.
4.60 EURпечатна:
7.80 лв.
3.98 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.