Войник под прикритие
Джон Уелс се оттегля от активна служба в ЦРУ, но скоро разбира, че бивши агенти няма. След поредица кървави атентати в Саудитска Арабия самият крал Абдула, владетелят на страната, се свързва с Уелс. Абдула подозира, че брат му - Саид, стои зад терористите и се опитва да разклати властта, а после да завземе трона с преврат. Уелс и партньорът му, друг бивш агент на ЦРУ, се отправят по следите на талибаните.
След ожесточена престрелка в тренировъчния лагер на терористите Уелс успява да плени един от тях. Информацията, която получава от него, обаче се оказва недостатъчна, за да предотврати следващия удар. Ахмад Бакр, ръководителят на операцията, отвлича посланика на САЩ в дръзка засада на бронирания му конвой. Бакр поставя безумните си условия към Запада: изтегляне на всички военни части от Арабския свят, прекратяване на търговията с петрол, спиране на сътрудничеството с Израел.
Уелс ще трябва да влезе в самото сърце на исляма – свещения град Мека, и в бясна надпревара с времето да се опита да спаси посланик Кърланд. Залогът е не само животът на дипломата, но и стабилността на отношенията между Арабския свят и САЩ.
Kниги от същия жанр
-
Пиратски вълнипечатна:
6.64 EUR
12.99 лв. -
Преди да стана Бобе-книга:
2.55 EUR
5.00 лв.печатна:
4.03 EUR
7.90 лв. -
Нежна е нощтапечатна:
8.18 EUR
16.00 лв. -
Последният пазител. Книга 3печатна:
3.55 EUR
6.95 лв. -
Ангел хранителпечатна:
7.64 EUR
14.95 лв. -
Дърк Джентли - Холистична детективска агенцияпечатна:
7.66 EUR
15.00 лв. -
На ръба на светае-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Козметика на врагапечатна:
5.11 EUR
10.00 лв. -
Подвигпечатна:
7.15 EUR
14.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.