Вегетариански рецепти
Още от поредицата За модерни хора
-
-
-
-
-
-
Методът на Глюкозената богиняе-книга:
7.66 EUR
15.00 лв. -
Вкуснотии от риба, миди, раци и калмарипечатна:
2.55 EUR
5.00 лв. -
Как да направим винопечатна:
2.96 EUR
5.80 лв. -
500 италиански ястия, които непременно трябва да опитатепечатна:
10.17 EUR
19.90 лв. -
Направи си сам сирене, кашкавал, кисело млякопечатна:
2.04 EUR
4.00 лв. -
Елда - суперхраната на бъдещетопечатна:
2.50 EUR
4.90 лв. -
Готвим в глинени съдовепечатна:
4.85 EUR
9.50 лв. -
Готварска тетрадка за 200 рецепти на...печатна:
3.06 EUR
6.00 лв. -
365 рецепти. Българска национална кухняпечатна:
4.60 EUR
9.00 лв.
Вегетарианските ястия са изключително важна, вкусна и разнообразна част от кулинарното изкуство. Многобройните продукти – зеленчуци, плодове, различни сирена, зърна и варива, както и всевъзможните техни комбинации разкриват истинско богатство от вкусове и аромати.
Вегетариански рецепти от поредицата За модерни хора е чудесен пътеводител в света на здравословното готвене, който ще ви покаже над 65 вкусни начина да се насладите на ястията без месо.
Всички рецепти са лесни за домашно приготвяне. Те са съобразени с особеностите на българските пазар и вкус, но това не ги лишава от оригиналност и кулинарни качества. С Вегетариански рецепти ще приготвите както класически ястия, но с нов поглед към тях, така и удивителни гозби повлияни от готварските традиции от целия цвят.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.