Аз съм емоционално създание
Аз съм емоционално създание.
Нещата не ми се случват
като интелектуални теории или строго оформени идеи.
Те пулсират през моите органи и нозе
и изгарят ушите ми.
В тази дръзка, провокативна и проникновена книга Ева Енслър – световноизвестен писател и драматург, представя монолози и истории, вдъхновени от живота на момичета от всички краища на земното кълбо. Прекосявайки един цял свят от теми и емоции, техните гласове звучат изпълнени с гняв, жизнерадост, нежност, обърканост и интелигентност.
Днес момичетата често водят битка, за да отстояват правото си да бъдат силни и верни на себе си, вместо да се съобразяват с
очакванията на обществото, в опита си да бъдат харесвани. Учат ги да не бъдат прекалено активни, прекалено страстни, прекалено умни, прекалено отзивчиви, прекалено открити. Насърчават ги да потискат инстинктите си, гнева си, желанията и мечтите си, да бъдат благовъзпитани, да се придържат към правилата.
„Аз съм емоционално създание” е празник на автентичния глас на всички момичета, вдъхновяващ призив да следват мечтите си и да се превърнат в истински жени, каквито винаги трябва да бъдат.
Kниги от същия жанр
-
Таблица за умножение - мини таблопечатна:
1.20 лв.
0.61 EUR -
Моята одисеяпечатна:
15.00 лв.
7.66 EUR -
С Моливко играй и мисли - книжка 4печатна:
3.50 лв.
1.78 EUR -
Фенрирпечатна:
15.99 лв.
8.17 EUR -
Алтернативата Уилтпечатна:
5.99 лв.
3.06 EUR -
Искам някой някъде да ме чака...печатна:
6.00 лв.
3.06 EUR -
Свобода и суверенност в Априлското въстаниепечатна:
25.00 лв.
12.78 EUR -
Свинщинипечатна:
2.00 лв.
1.02 EUR -
Странният случай с Бенджамин Бътънпечатна:
10.00 лв.
5.11 EUR
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.