Аз пътувам
Пътеводителят е предназначен за обикновения пешеходен или автомобилен турист. Включените в справочника обекти представляват интерес за седмичен и годишен отдих на българи и чужденци. Представени са изключителни и забележителни места в България, разделени тематично на групи. Всяка забележителност е описана с изчерпателен и полезен текст, пътна карта и висококачествени пълноцветни снимки.
Голяма част от забележителностите се представят за пръв път.
Описани са множество автомобилни и пешеходни маршрути с различна трудност. Всеки маршрут е показан на пътна карта с подробна информация за допълнителни интересни обекти.
Изданието представя най-силните аспекти от туристическото лице на България, съчетавайки класически обекти на туристически интерес с нови и уникални забележителности.
Kниги от същия жанр
-
Amsterdamпечатна:
9.45 EUR
18.50 лв. -
Пеша из Парижпечатна:
6.59 EUR
12.90 лв. -
Планински заслони и хижи в Българияпечатна:
3.04 EUR
5.95 лв. -
New Englandпечатна:
19.37 EUR
37.90 лв. -
Прага и Чехияпечатна:
12.73 EUR
24.90 лв. -
501 града, които трябва да посетитепечатна:
20.40 EUR
39.90 лв. -
Транспортна карта на София - джобен форматпечатна:
0.84 EUR
1.65 лв. -
Надалеч и нависоко, част 4печатна:
5.10 EUR
9.99 лв. -
Дворец Версайпечатна:
6.13 EUR
12.00 лв.
То е много важно за нас, затова може да ви бъдем от полза като ви дадем следните насоки:
Резюме: Моля опишете вашето общо впечатление от продукта в няколко думи.